Все о паркете

Паркет ціна

Состав паркетной доски Вудхарт, размеры, ширина, длина, толщина

Ціна на паркет залежить від багатьох факторів – будь то якість матеріалу, сортовки (рустік, натур, селект) або навіть від виробника, якщо вся сировина імпортується в Україну.

Паркет є дерев’яним покриттям для підлоги, виготовленим із натуральної деревини у декілька слоїв із сортів натур, селект, рустік. Особливостю паркету є довговічність (тришарова паркетна дошка ~ 30-50 років), екологічність та улюблена естетичність. У наш час, на фабриці Вудхарт, для виробництва паркету використовується деревина місцевих листяних порід, — дуб, вяз, клен, граб, акація, ясень.

Підлога, виготовлена із різних типів листяних дерев, має гарні характеристики міцності, щільності, зносостійкості. Основним видом паркету Вудхарт є паркетна дошка та массив. Масивний паркет – це коли у процесі виробництва використовується масивна дошка. Всі ці види паркету можуть бути використанні на різних об’єктах будівництва, які відрізняються своїм функціональним призначенням – буть то спальня або магазин чи офіс.

Інтернет-магазин паркетної дошки parketdoska.ua пропонує своїм клієнтам купити паркет вітчизняного виробництва на вигідних умовах. В нашому каталозі зібрані пропозиції з продажу паркету, виготовленого із різних видів деревини та із відмінними експлуатаційними характеристиками.

Всі деталі оформлення замовлення матеріалу, включаючи ціну паркету, умови його оплати та доставки в регіони, можна уточнювати у наших експртів. При необхідності в них можна отримати професійну консультацію з приводу монтажу різних видів паркету та подальшого догляду за ним.

Ціна на паркетну дошку Вудхарт досить демократична і зараз складає за різні типи паркетної дошки від 995 грн до 2000 грн.