Без категорії

Двошарова інженерна паркетна дошка

[kkstarratings] Інженерна паркетна дошка – це поширена назва двошарової паркетної дошки, відоме як продавцям, так і споживачеві. Така дошка складається з двох шарів (березової або хвойної фанерної підстави і шляхетської верстви деревини з дуба, ясена, в’яза і т.п.).

Деякі під двошарової дошкою на увазі мають будь-яку паркетну дошку з більш ніж одним шаром, але ми проводимо поділ, так як процес виготовлення різний.

Конструкція інженерної дошки

Як вже говорилося, паркетна дошка складається з двох шарів: верхній шар з благородною породи і основа з фанери, склеєні між собою для додання конструкци багатошаровості і стабільності.

Двухслойная инженерная паркетная доска Вудхарт - светлый венге

Товщина верхнього шару благородної деревини з дуба, ясена, клена, в’яза, граба – 3,2мм, що дозволяє згодом перешліфувати дошку не менше 2 разів.

Загальна товщина дошки 15мм або 19мм. Склеювання верхньої ламелі і фанерною основи відбувається під тиском з нагрівом до 85 ° С

Двухслойная инженерная паркетная доска Вудхарт - светлый орех

Гарантувати стабільність багатошарової конструкції і екологічну чистоту неможливо без застосування тільки кращих клеїв. Наприклад, для склеювання шарів ми застосовуємо надміцний клей на водній основі виробництва Kiilto (Fin). А для монтажу готової дошки – висококласні фірмові клеї як двокомпонентні поліуретанові, так і однокомпонентні на основі силан-модифікованих полімерів.

Паркетна дошка Вудхарт виконується в конструкції з класичним з’єднанням типу шип-паз, яке широко застосовується у виробництві паркету, проте укладання паркетної дошки клейовим способом вимагає спеціальних навичок і є роботою з високою часткою відповідальності. Тому ми рекомендуємо довіряти укладання професіоналам або замовити цю послугу безпосередньо у нас.

Двухслойная инженерная паркетная доска Вудхарт - теплый белый