Без категорії

Паркетна дошка Київ, купити паркетну дошку

Серед підлогових покриттів – паркетна дошка займає гідне місце. Серед всіх підлогових покриттів – паркетна дошка практична і екологічно чиста. Паркетну дошку укладають як в комерційних приміщеннях, наприклад, в магазинах, так і при облаштуванні підлоги в житлових приміщеннях.

Паркетна дошка для підлоги – кращий вибір для господаря будинку

Інжерерная паркетна дошка – оптимальний варіант підлогового покриття за недорогою ціною, дизайну і колірній гамі, міцним механічним характеристикам, великому терміну служби і надійності.

Паркетна дошка – це матеріал з натуральної породи деревини, з тришарової або двошарової структури. Всі верстви різних порід дерева розташовуються в конструкції перпендикулярно один до одного і через це покращують міцність всієї конструкції. Нижні шари паркетної дошки виготовляють з хвойних порід деревини або з берези, а верхні шари складаються з шпону цінних порід деревини – дуба, горіха, граба, в’яза, акації, ясеня … Таке рішення підвищує міцність і стабільність підлогового покриття в кілька разів у порівнянні з єдиної монолітної дошкою. Для з’єднання окремих елементів перпендикулярних планок в єдину цілу дошку, застосовуються екологічно чисті клеї. Тому екологічність паркету дозволяє використовувати підлогове покриття без обмежень в приміщеннях будь-якого призначення – від дитячої кімнати до магазинів і офісів.

П'ятий фірмовий салон в Києві на Кільцевій Дорозі

Щоб поліпшити стійкість до агресивного середовища, до забруднень, до води, верхній шар цінної породи покривається спеціальними лаковими складами, які забезпечують:

  • простоту догляду;
  • захист від вологи;
  • міцність до механічних і температурних впливів;
  • стійкість до різних видів побутової хімії;

Де купити паркетну дошку в Києві і Одесі?

Купити паркетну дошку в Києві . Перед покупкою виникають питання – паркетна дошка, яка ціна ? Ціна може бути різною в залежності від товщини цінного шару і від породи деревини. Щоб купити паркетну дошку – необхідно визначитися з особливостями товарав різних цінових категорій. Наприклад паркетна дошка горіх – дуже дорогий вид паркету, тому що матеріал дуже дорогий і найкрасивіший.

На ринку цього матеріалу пропонують свою продукцію багато виробників. Паркетна фабрика Вудхарт дає гарантію на свою продукцію 8 років, і здатна задовольнити будь-який смак і вимоги по технічним і естетичним характеристикам.

Паркетная доска Ясень Паркетная доска граб, отличная цена, купить в Вудхарт, паркет не дорого в Киеве и Одессе

До ваших послуг наш каталог и мережа салонів Вудхарт.