Все про паркет

Догляд за паркетними підлогами. Наш досвідчений гід по догляду за паркетом

Уход за паркетными полами. Наш опытный гид по уходу за паркетом, уход за полом

Паркетні підлоги – одне з найпопулярніших підлогових покриттів, що поєднує в собі розкіш підлог з масивної деревини з поліпшеними характеристиками. Споживачі часто турбуються про очищення або догляду за паркетом з інженерної деревини, тому ми подумали, що нам допоможе наш багатий досвід.

За паркетною підлогою легко доглядати, а доглянутий дерев’яна підлога довгі роки буде мати гарний вигляд. Поганий догляд та чистка часто призводять до проблем, які впливають на характеристики і зовнішній вигляд підлоги. Важливо розуміти, що натуральні продукти обмежуються характеристиками використовуваного матеріалу.

Вони не є абсолютно міцними, навіть коли вважаються зносостійкими. Підлоги навіть із самої зносостійкого деревини все ще можуть бути пошкоджені або подряпані. Дотримання нашим керівництвом з технічного обслуговування допоможе уникнути цього.

Що важливо для того, щоб ваш дерев’яна підлога виглядала чудово?

Щоб дерев’яна підлога виглядала чудово, потрібно враховувати 4 важливі речі. Ми детально розглянемо кожну з них.

 • Поточний стан
 • Захист паркету
 • Обслуговування
 • Прибирання

Також дуже важливо відзначити кілька характеристик підлог з натурального дерева, які неминучі:

 • Інженерна деревина буде розширюватися і стискатися при зміні температури і вологості.
 • Розливи необхідно негайно прибирати, щоб уникнути пошкоджень.
 • Подряпини – це нормально, і їх дуже важко уникнути при роботі з натуральним деревом.
 • Забарвлення згодом буде змінюватися.
 • Промаслений підлогу вимагає більшого догляду, ніж лакований.

Уход за паркетными полами. Наш опытный гид по уходу за паркетом плоом пол полов

Спека і вологість

При догляді за паркетом з інженерної деревини важливо забезпечити відповідні умови в будинку. Дерево – це натуральний продукт, що реагує на навколишнє середовище. Після установки паркетного статі важливо підтримувати стабільну навколишнє середовище або хороші умови в будинку.

Вологість повинна постійно підтримуватися в межах 40-65% відносної вологості. Вони дають йому дуже нормальною вологістю в будинку у Великобританії та Ірландії. Потрібно підтримувати цю вологість в теплому сухому приміщенні. Якщо вас турбує вологість, її можна виміряти гигрометром. Детальніше про це читайте в розділі «Вологість і дерев’яні підлоги».

Уход за паркетными полами влажность, измерить гигрометром

Приміщення, в якому проводиться установка паркету, також має бути опалювальним і в основному повинна підтримуватися температура від 16 до 28 ° C.

Це досить великий діапазон, в якому зазвичай знаходиться більшість житлових або комерційних приміщень. Однак, якщо ви знаходитесь далеко від дому протягом тривалого часу, ми рекомендуємо налаштувати опалення на підтримку мінімальної температури 16 ° C. Це може допомогти уникнути надмірного розширення деревини.

Подряпини на інженерних підлогах

Щоб уникнути подряпин на паркеті, ми рекомендуємо наступні способи захисту статі:

 • Використовуйте абразивний мат біля вхідних дверей.
 • Переконайтеся, що на всі меблі встановлені повстяні прокладки.
 • Перевірте взуття на наявність металевих шипів або зношених каблуків.
 • Піднімайте предмети, які не тягніть їх по підлозі при переміщенні меблів
 • Використовуйте масла для догляду або захисний лак.

Догляд за паркетними підлогами. Наш досвідчений гід по догляду за паркетом підлогу підлогою підлог

Промаслена дерев’яна підлога має додаткову перевагу в тому, що її легше ремонтувати. Ви можете завдати нового масла, щоб приховати подряпини, часто без шліфування. На лакованій поверхні перед нанесенням нового лаку зазвичай потрібно легке шліфування ураженої ділянки.

Не турбуйтеся про подряпини. Багато з найкрасивіших дерев’яних підлог в старих будівлях добре зношені, з часом утворилися подряпини. У них старий вигляд, який можна створити тільки роками використання. Багато нових дерев’яних підлог намагаються відтворити цей вид, і їх називають підлогою з состаренної деревини.

Очищення дерев’яних підлог

Паркетна підлога – це тверда поверхня, тому його завжди буде легше чистити і вона вбирає менше пилу, ніж килим. Дуже важливо використовувати відповідні матеріали для їх очищення, інакше це може пошкодити ваш підлогу.

Материалы ухода очистки паркета пол полом полов

Для регулярного прибирання зазвичай досить пилососа з опущеними щітками. Але для більш якісної роботи, рекомендується використовувати засіб для щоденного використання для чищення дерев’яних підлог, сумісний з обробкою вашої підлоги. Наприклад, якщо у вас промаслена підлога, ви повинні використовувати засоби для чищення, сумісні з промасленою дерев’яною підлогою. Це допоможе зберегти поверхню в хорошому стані.

Засоби для чищення дерев’яних підлог зазвичай наносяться водою і шваброю. Швабра повинна бути добре осушена, щоб уникнути занадто великої кількості вологи, яка може пошкодити інженерний підлогу.