Все про паркет

Паркетна дошка Київ. Паркетна підлога у вашій оселі

Тришарова та двошарова паркетна дошка Київ, паркетна фабріка Вудхарт

Паркетна дошка – популярне покриття для підлоги з натурального дерева, яке складається з двох-трьох шарів: основний – лист фанери; внутрішній – елементи хвойних дерев; зовнішній – цінні породи деревини. Зараз набирає цінності двошарова паркетна дошка, яку залюбки купляють як в Україні, так і за кордоном.

Паркетна підлога з масиву деревини – це міцний і надійний варіант для вашої, він має високу зносостійкість і вишуканий зовнішній вигляд. Дубовий паркет не дешевий, він вимагає великих грошових витрат, тому багатьом споживачам доводиться шукати дешевшу альтернативу. Однин з найкращих варіантів буде підлогова дошка, що порівняно не лише дешева, а й так само якісна.

Двошарова паркетна дошка Київ, паркетна фабріка Вудхарт

В інтернет-магазині Вудхарт представлений великий каталог паркетної дошки для квартири, будинку або офісу. На сайті є декілька видів паркетного покриття з натуральних порід цінної деревини, таких як дуб і ясен, берест, граб, клен та акація.

Паркетна підлога

Доступна вартість – це далеко не єдина перевага паркетної підлоги. Вона не викликає труднощів під час монтажу, тому із встановленням зазвичай не виникає якихось труднощів.

Чому така велика різниця у ціні між масивом та інженерною паркетною дошкою? Секрет полягає в особливій структурі паркетної дошки. На відміну від цільних паркетних брусків масиву, дошка складається з 2-3 шарів:

  • основи (березова фанера, лист товщиною близько 2 мм);
  • зовнішнього шару (деревина цінної породи, дуб, ясен, граб, берест, акація);

Підлогове покриття Вудхарт практичне й довговічне, до того ж під нього можна монтувати теплу підлогу, а за рахунок замкової системи шип-паз, укладання проводиться досить легко. На сторінці товару Ви можете ознайомитися з характеристиками, побачити зовнішній вигляд виробу і його текстуру по фото, а також зможете задати питання нашим фахівцям.

Також наш магазин здійснює доставку як по Києву, так і в будь-яке інше місто України. Роблячи покупку у нас, Ви купуєте тільки якісний і сертифікований товар від офіційного виробника. А завдяки великому асортименту підлогових покриттів в Вудхарті Ви легко зробите свій вибір.