[rev_slider_vc alias=”slider-elka”]
У побуті називають Шеврон
Французська Ялинка
Для монтажу французької ялинкою необхідні планки особливої конструкції з натурального дерева благородних порід. Відповідно до канонів це повинен бути дуб, проте з ясена, граба і навіть акації вийде не менш ефектний пол.
Укладання під 45 кутом
Французська Ялинка
Французька ялинка – проста краса культового візерунка, який вражає своєю геометричною складністю і одночасно лаконічністю.
Класика завжди в ціні
Французська Ялинка (шеврон)
За формою планки для укладання паркету французької ялинкою є паралелограм. Торцева частина планок підрізає під гострим, а не під прямим кутом. Кут зрізу може бути дорівнює як 30, так і 45 або 60 градусів. Саме тому кінцева укладання виходить відмінною від класичної ялинки з рівним і симетричним малюнком.
Реалізовані проекти
Паркетна дошка Ялинка
Робота з деревом, виробництво паркету, укладка паркетних підлог – галузь з високою часткою консервативності, де на чільному місці крім Технології варто Майстерність, Традиції і досвід. Паркетна фабрика Вудхарт більше 10 років виробляє паркетні підлоги повністю від ідеї до кінцевого результату, а французька і англійська ялинки займають особливе місце в нашому асортименті.
Традиційне укладання
Англійська Ялинка
Один з найпопулярніших способів укладання на сьогоднішній день. З’явився він у Європі в XIII-XVI століттях в будинках забезпечених дворян, як паркет строгої геометричної форми, з планками однакового розміру укладеними під кутом 90 градусів один до одного.
Напрямок укладання
Англійська Ялинка
Вважається що напрям укладання треба вибирати виходячи з напрямку світла, що максимально підкреслить природну красу і текстуру деревини. А для додання родзинки можна застосовувати укладку подвійною чи потрійною ялинкою.
Типи укладання
Одинарна, подвійна, потрійна
Монтаж можна виконати в таких класичних варіантах: «ялинка», «коса ялинка», «подвійна ялинка”, “потрійна ялинка”, а також можливе укладання в різних геометричних малюнках, як простих, так і ускладнених.