Паркет з Дуба – це якість, надійність, довговічність і статус вашого будинку.

Крім того дуб найбільш популярний у покупців, так як дуб привертає покупця свеой натуральністю, красивим природним малюнком поверхні і теплотою.

Дуб – це дерево, про який можна розповісти дуже багато. Історія використання дуба людиною йде далеко в минуле. До речі – дуб, це дерево, яке у багатьох народів вважалося священним, наприклад у слов’ян.

Дуб відрізнявся довголіттям і великими розмірами, міцністю, і частіше за інших дерев дуб піддавався удару блискавки, що вважалося божественним знаменням.

Дуб шанувався у литовців, німців а римляни і греки пов’язували його з ім’ям Зевса і Юпітера. Дуб вважається символом сили, могутності, довголіття і обраності.

Паркетная доска Дуб 3150 D3150 Паркетная доска граб, отличная цена, купить в Вудхарт, паркет не дорого в Киеве и Одессе

Дуб 3150

Ціна: 1520.002480.00
Трехслойная однополосная паркетная доска Дуб 3150 от украинской фабрики Вудхарт производится в различных модификациях. Выберите сортировку, размер планки и стиль укладки.
Оберіть опції
Паркетна дошка
Дуб 3150
Браш
Найвиразніша порода дерева в нашому тільки для Вас. Ціни на Паркетну дошку Дуб демократичні, а купити паркетну дошку в Києві можна в магазині «Вудхарт». Екологічно чиста, міцна продукція – це днополосная паркетна дошка дуб, артикул ДБ3170, палубний набір шириною 205мм.

ПАРКЕТ З ДУБА У ВАШОМУ ДОМІ

Односмугова паркетна дошка В'яз ідентична зовні з масивною дошкою, проте набагато простіше в укладанні і
надійна в експлуатації.

  Паркетна дошка Дуб 3170

  Тришарова односмугова паркетна дошка Дуб 3170 від української фабрики Вудхарт виробляється у різних модифікаціях. Оберіть сортування, розмір планки і стиль укладання.

  Паркетна дошка Дуб 3150

  Тришарова односмугова паркетна дошка Дуб 3150 від української фабрики Вудхарт виробляється у різних модифікаціях. Оберіть сортування, розмір планки і стиль укладання.

  Паркетна дошка Дуб 3112

  Тришарова односмугова паркетна дошка Дуб 3112 від української фабрики Вудхарт виробляється у різних модифікаціях. Оберіть сортування, розмір планки і стиль укладання.

  Паркетна дошка Дуб 3100 Київ

  Тришарова односмугова паркетна дошка Дуб 3100 від української фабрики Вудхарт виробляється у різних модифікаціях. Оберіть сортування, розмір планки і стиль укладання.

  Галерея паркетной доски из Дуба

  [kkratings]