Продаж підлогових покриттів – відповідальна справа, адже тут сходяться безліч нюансів, такі як ціна паркету, колірна гамма, якість матеріалів, екологічність, підгін малюнка дошки … Люди купують паркетну дошку не на один або два роки, а на кілька років. Заміну паркетної дошки зробити деколи складно – тому так важливий вибір дійсно відповідального продавця, яким і є інтернет-магазин Вудхарт.

ТЕРРАСНА ДОШКА

Сучасна терасна дошка ДПК укладається дуже швидко, є безліч коротких відеороликів , де виробник Тардекс показує як проводиться укладання.

Террассная дошка в Києві – хороший вибір для тих, хто хоче бачити свій заміський будинок і сад доглянутим і при цьому максимально наближеним до природи.

Масивна дошка

Пол з масиву дерева – це натуральне виріб з 100% породи цінної деревини. Кожна дошка складається з одного шматка твердого дерева, який вирубується до бажаного розміру, зазвичай від 18 до 25 сантиметрів.

Пол з масиву дерева вважається відмінним способом додати вашому будинку або офісу теплий і природний вигляд.

ПЛІНТУС

Плінтус з обробленого дерева в Києві та Одесі – чистий екологічний і натуральний продукт, на відміну від пластикових плінтусів він прослужить набагато довше і не виділяє шкідливих парів.

Замовляйте дерев’яний плінтус в Києві за найкращою ціною. Великий асортимент продукції кращої якості в інтернет-магазині Вудхарт.

Український інтернет-магазин підлогових покриттів

На певному етапі будівництва або ремонту квартири або заміського будинку ми стикаємося з нелегким вибором і починаємо порівнювати типи підлогових покриттів і міркувати, яке ж краще вибрати. Сучасні підлогові покриття дуже різноманітні за ціною, якістю, квітам, малюнку деревини. Наш вибір залежить від загального інтер’єрного рішення, від особливостей монтажу і функціональних характеристик приміщення.

Зручний вибір підлогових покриттів за видами і цінами

Ось ці підлогові покриття ми продаємо по відмінною ціною:

 • паркетна дошка;
 • масивний паркет;
 • терасна дошка;
 • плінтус.
 • Продаж підлогових покриттів

  Продаж підлогових покриттів – справа відповідальна, адже ми купуємо хороший дорогий паркет не на рік чи два, а на кілька років. Недоліки паркету не приховати, і якщо з’явився дефект, повернути їх виробникові не вдасться, зате цю ситуацію вдасться виправити з нашою компанією – ми не кинемо Вас в біді.

  Тому так важливий вибір дійсно відповідального продавця, яким і є інтернет-магазин Вудхарт.

  Купити покриття для підлоги

  У Вас є можливість купити підлогові покриття в Києві та Одесі, від українського виробника Вудхарт, за дуже вигідними цінами з можливістю недорогий і швидкої доставки.

  Оформити покупку на нашому сайті Ви можете всього пару хвилин – просто заповніть адреса, телефон і наш менеджер зв’яжеться з вами. Вам не потрібно платити онлайн – адже продукція специфічна, не завжди є можливість підібрати колір і характеристики онлайн. Але наші менеджери знають про паркетну дошку все і вони наберуть вас для узгодження деталей і запросять в наші магазини.

  Завдяки зручному каталогу паркетної дошки ви можете швидко дізнатися про види і цінах на покриття для підлоги, а також обмежити вибір тільки цікавлять вас варіантами.

  Ми допоможемо вам вирішити питання з дизайном інтер’єру в найкоротший термін.