З чого все починалося ...

Виробництво Вудхарт запущено в 2009 році. Виробничі потужності компанії розташовані в Вишгородському районі Київської області.
На сьогоднішній день в нашій компанії працює команда з понад 40 осіб.

Спочатку для виробництва ми закупили обладнання провідних світових компаній, таких як “Wenig”, “Spanevello”, “Houfek” та інших.

Запуск, наладку і супровід виробництва паркетної дошки здійснювали фахівці, які займали ключові позиції в таких компаніях як Барлінек (Польща) и Рабенштайнер (Австрія). У цих компаніях пред’являються підвищені вимоги до якості продукції, монтажу обладнання та виробничого циклу.

Що ми робимо сьогодні?

Сьогодні ми володіємо повнийм циклом з виробництва паркетної й масивної дошки, від заготівлі деревини до фінішного покриття маслами або лаком та упаковки. Вся деревина проходить фітосанітарний та радіологічний контроль, клеї та фінішні покриття мають необхідні сертифікати європейських і українських контролюючих органів.

Продажі здійснюються через фірмові магазини компанії, де представлений повний асортимент продукції. Для Вашої зручності вони розташовані в різних районах Києва, недалеко від станцій метро: “Політехничний Інститут”“Почайна”Житомирьска” и Академмістечко”. Також продукція Паркетної фабрики Вудхарт представлена в м. Одеса, у наших фірмових магазинах за адресами: вул. Середньофонтанська, 12А та вул. Академіка Вільямса, 1В

Великий вибір

Більше 200 готових декорів на 6 породах дерева – акація, дуб, ясен, клен, в’яз, граб. Ми виробляємо однополосную паркетну, інженерну і масивну дошку із з’єднанням шип-паз. Ви можете обрати ширину від 100 мм до 210 мм і товщину від 14 мм до 20 мм. Ми тонуємо, брашуємо і покриваємо маслами або лаком, укладаємо “під-ключ”. Безкоштовно виготовляємо зразки потрібного Вам декору.
У разі необхідності, доставляємо нашу продукцію до Вашої оселі або іншого об’єкту.

Розумна ціна

Вудхарт – українська виробнича компанія, яка знаходиться в Київській області і в своїй роботі використовує українську деревину таєвропейські матеріали. Наша ціна майже не залежить від курсових коливань, митних зборів і не включає прибуток посередників – продукція реалізується через власні фірмові магазини.
Пропонуючи розумні ціни ми робимо акцент на якості нашої продукції, що можуть підтвердити наші клієнти не тільки в Києві, а й по всій Україні та за її межами.