Установка і заміна паркету без зусиль

ПАРКЕТ З КЛІПСИСТЕМОЮ ™

logo-clipsystems-191x

Ми витратили більше двох років і багато грошей щоб запустити в Україні виробництво паркетної дошки з можливістю установки плаваючим методом. Так, є гіганти з іноземним капіталом, які виробляють мільйони метрів на експорт. Але українська компанія і для місцевого ринку з патентом – перша.

ПАРКЕТНАЯ ДОСКА 2021

Новая технология монтажа

Кліпсістема & # x2122; Вудхарт має ряд переваг перед звичайною замковою системою. Ось тільки частина з них:

 • Можливість заміни будь-планки, навіть посеред кімнати менше ніж за хвилину.
 • Простота монтажу – без клею і спеціальних інструментів.
 • Установка на теплу підлогу з можливістю зняти пару планок і подивитися – а як там справи?
 • Ідеально для приміщень в оренду, просто розібрали і забрали з собою, в разі чого. І так можна робити багато разів).
 • Єдиний контур установки без обмежень – хоч 1000 метрів.
 • Плаваюча підлога без порогів і розривів – дизайнери і установники оцінять)

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Якщо в основі всього лежало слово, то в основі Кліпсістеми на перший погляд все ще простіше – полімерна монтажна планка, яка тримає на собі все.

І сезонні коливання температури і вологості, і нескінченний контур укладання дошки, що неможливо в інших плаваючих системах, і можливі огріхи при установці.

Міцна й еластична кліпса працює як пружина, стягуючи дошки між собою. Це дуже просто встановлювати і дуже зручно використовувати. Заміна дошки перетворюється в гру, як з конструктором Лего – менше хвилини і все готово. Тепер поміняти зіпсовані дошки після хорошої вечірки або веселої великого собаки – не проблема.

Спробуйте, вам сподобається!)

  Клипсистема ютуб

  Обераєте паркет
  з Дуба?

  Дуб без сумнівів найбільш затребуваний матеріал дерев’яних підлогових покриттів в Україні і не тільки. Шляхетна зовнішність, еталонна витривалість і стабільність – найважливіше, підлога з дуба з роками тільки кращає. Паркетна дошка і інженерна дошка з дуба – рішення, яке зберігає всі переваги натурального матеріалу і при цьому раціонально використовує обмежений природний ресурс в умовах колосально високий попит.

  в Киеве паркетная доска укладка паркет елка английская французская

  Французька Ялинка
  Англійська Ялинка

  Французька ялинка – проста краса культового візерунка, який вражає своєю геометричною складністю і одночасно лаконічністю.

  Английская елка – один из самых известных способов укладки паркета со времен его появления в Европе XIII-XVI веков и по сегодняшний день.

  Более того, направление укладки следует выбирать ориентируясь на направление света, чтобы максимально подчеркнуть естественную красоту и текстуру древесины. А для придания изюминки можно применить укладку двойной или тройной елочкой.

  укладка паркета елкой елочкой английская елка французская Киев паркетная доска в Киеве купить цена

  Французька та англійська елки – приклади класичної укладання дошки, які знову стали актуальними.

  Сучасною особливістю є більший розмір плашки і можливість укладання на бетонну основу.

  Ціна від виробника, гарантія 8 років

  Ви купуєте паркетну дошку, виготовлену на власному виробництві повного циклу паркетної фабрики Вудхарт. Робіть вибір у фірмовому салоні вашого міста або в каталозі на сайті. Ми контролюємо кожен етап виробництва, тому ви отримуєте продукт високої якості за розумною ціною.

  Бажаєте ми Вас здивуємо?
  Новинка сезону –
  горіх Американський

  Якщо вас цікавить дорогий і бездоганний паркет – зверніть увагу на американський горіх. Він подобається всім, однак, мало хто може собі дозволити його ціну.

  Паркет из американського горіху – це мрія кожного господаря, однак, як і всі бездоганне, американський горіх традиційно доріг.

  У паркетної фабрики Вудхарт своя думка про доступність мистецтва, тому ми раді запропонувати вам паркетну дошку з американського горіху за ціною від 2995грн/м.кв.

  Горіх Американський

  Виразна, глибока структура деревини

  Нова колекція

  Наша новинка –
  світова класика

  Персонально

  Кожне замовлення особливе – враховуємо всі побажання

  Гарантія

  Зробимо професійне укладання з гарантією 8 років

  Глибокий, благородний, приголомшливий – найочевидніші епітети які приходять в голову коли дивишся на готову підлогу з Американського Горіху. Замовте дошку з Американського Горіха в Києві чи Одесі в числі перших покупців і ми доставимо і встановимо її безкоштовно!
  [kkratings]

  американский орех инженерная паркетная доска Вудхарт из ореха в Киеве паркет купить елку по цене