Потрібна паркетна дошка?

Паркетна дошка в фірмовому магазині фабрики Вудхарт. Гарантія на паркетну дошку 8 років. Дуб, ясен, акація, горіх, берест – ціни виробника.

Відповімо на всі питання про нашу дошку →

Працюємо в зручних для вас месенджерах.

Новий фірмовий салон
На Кільцевій Дорозі

Чудова новина! Паркетна Фабрика Вудхарт тепер ще ближче! П'ятий фірмовий салон в Києві на Кільцевій Дорозі в самому центрі тяжіння товарів для ремонту - поруч ТЦ 4Room, БУДМАЙДАН і його величність шпалерний ринок.
Паркетная доска. Киев. Цена однополосную паркетную доску из дуба или ясеня по цене 890 грн
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

Потрібна паркетна дошка за доступною ціною?

Пропонуємо однополосну паркетну дошку з дуба або ясена за ціною 890 грн / кв.м. Це приблизно на 25-30% вигідніше середньої вартості паркету, який ми продаємо. За технологією нашого виробництва, паркетна дошка, яка трохи коротше стандартних розмірів обходиться дешевше. Тому ви можете витратити менше грошей. При цьому ми залишаємо нормативну товщину робочого шару, з метою зберегти якість і довговічність.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Звичайно, це не універсальне рішення, паркет такого розміру візуально більше підходить для відносно невеликих приміщень.

І цей паркет по тактильним відчуттям приємніший, ніж найдорожчий ламінат.

Покупці нам довіряють, тому що більш ніж за 10 років виробництва, для нас слова «гарантія» і «якість» наповнені змістом.

Для виробництва паркету потрібен час, ваше замовлення ми поставимо в графік, і щоб він був готовий до потрібного вам терміну, прямо зараз заповніть форму та натисніть кнопку «Відправити заявку»

  паркет дуб, стеновая панель, паркетная доска, в Киеве, Киев

  Інженерна
  паркетна дошка

  Інженерна паркетна дошка – це поширена назва двошарової паркетної дошки, відома як продавцям, так і споживачеві. Така дошка складається з двох шарів – березової або вільхової фанерної основи та робочого шару деревини з дуба, ясена, в’яза і т.п. товщиною 3,2 мм, що дозволяє згодом перешліфувати дошку не менше 2 разів.

  Проект
  2019
  Дизайнер АЛЛА СТЕПАНЧЕНКО
  Інженерна дошка
  Дуб Браш 3106
  Ціна, м.кв. 1535грн
  инженерная паркетная доска в Киеве купить цена Киев

  Укладка паркету по-діагоналі – відмінне рішення, коли не всі кути в приміщенні прямі. Інтер’єр від дизайнера Алли Степанченко і бездоганна паркетна підлога з брашіруванням дуба 3106.

  Вибираєте паркет
  з Дуба?

  Дуб без сумнівів найбільш затребуваний матеріал дерев’яних підлогових покриттів в Україні і не тільки. Шляхетна зовнішність, еталонна витривалість і стабільність, а найважливіше – підлога з дуба з роками тільки кращає. Паркетна дошка та інженерна дошка з дуба – рішення, яке зберігає всі переваги натурального матеріалу і при цьому раціонально використовує обмежений природний ресурс в умовах колосально високого попиту.

  в Киеве паркетная доска укладка паркет елка английская французская

  Французська Ялинка
  Англійська Ялинка

  Французька ялинка – проста краса культового візерунка, який вражає своєю геометричною складністю і одночасно лаконічністю.

  Англійська ялинка – один з найвідоміших способів укладання паркету з часів його появи в Європі XIII-XVI століть і по сьогоднішній день.

  Більш того, напрямок укладання слід вибирати орієнтуючись на напрям світла, щоб максимально підкреслити природну красу і текстуру деревини. А для додання родзинки можна застосувати укладку подвійною чи потрійною ялинкою.

  укладка паркета елкой елочкой английская елка французская Киев паркетная доска в Киеве купить цена

  Французька та англійська ялинка – приклади класичного укладання дошки, які знову стали актуальними.

  Сучасною особливістю є більший розмір плашки і можливість укладання на бетонну основу.

  Ціна від виробника, гарантія 8 років

  Ви купуєте паркетну дошку, виготовлену на власному виробництві повного циклу паркетної фабрики Вудхарт. Робіть вибір у фірмовому салоні вашого міста або в каталозі на сайті. Ми контролюємо кожен етап виробництва, тому ви отримуєте продукт високої якості за розумною ціною.

  Бажаєте ми Вас здивуємо?
  Новинка сезону –
  горіх Американський

  Якщо вас цікавить дорогий і бездоганний паркет – зверніть увагу на американський горіх. Він подобається всім, однак, мало хто може собі дозволити його ціну.

  Паркет из американського горіху – це мрія кожного господаря, однак, як і все бездоганне, американський горіх традиційно коштовний.

  Паркетна фабрика Вудхарт має свою думку щодо доступністі мистецтва, тому ми раді запропонувати вам паркетну дошку з американського горіху за ціною від 2995грн/м.кв.

  Горіх Американський

  Виразна, глибока структура деревини

  Нова колекція

  Наша новинка –
  світова класика

  Персонально

  Кожне замовлення особливе – враховуємо всі побажання

  Гарантія

  Зробимо професійне укладання з гарантією 8 років

  Глибокий, благородний, приголомшливий – найочевидніші епітети які приходять в голову коли дивишся на готову підлогу з Американського Горіху. Замовте дошку з Американського Горіха в Києві чи Одесі в числі перших покупців і ми доставимо і встановимо її безкоштовно!

  американский орех инженерная паркетная доска Вудхарт из ореха в Киеве паркет купить елку по цене