Паркетна дошка
ВУДХАРТ

Купити паркетну дошку у виробника означає отримати максимум сервісу з перших рук і не переплатити.

Інженерна
паркетна дошка

Інженерна паркетна дошка – це поширена назва двошарової паркетної дошки, відома як продавцям, так і споживачу. Така дошка складається з двох шарів – березової або хвойної фанерної основи і робочого шару деревини з дуба, ясена, в’яза і т.п. товщиною 3,2мм, що дозволяє згодом перешліфувати дошку не менше 2 разів.

Проект
2019
Дизайнер АЛЛА СТЕПАНЧЕНКО
Інженерна дошка
Дуб Браш 3106
Ціна, м.кв. 1535грн

Укладання паркету по-діагоналі – вдале рішення, коли не всі кути в приміщенні прямі. Інтер’єр від дизайнера Алли Степанченко і бездоганна паркетна підлога з брашіруванням із дуба 3106.

Обираєте паркет
з Дуба?

Дуб без сумніву найжаданіший матеріал дерев’яних підлогових покриттів в Україні та не тільки. Шляхетна зовнішність, еталонна витривалість та стабільність – підлога з дубу з роками лише збільшує привабливість. Паркетна дошка та інженерна дошка з дубу – рішення, що зберігає усі переваги натурального матеріалу та при цьому раціонально використовує обмежений природний ресурс в умовах колосально високого попиту.

Французська Ялинка
Англійська Ялинка

Французька ялинка – чиста краса культового візерунка, що вражає своєю геометричною складністю і одночасно лаконічністю.

Англійська ялинка – один з найвідоміших способів укладки паркету з часів його появлення в Європі XIII-XVI столітть та по сьогодення.

Вважається що напрямок укладки слід вибирати орієнтуючись на напрямок світла, щоб максимально підкреслити природну красу і текстуру деревини. А додати родзинку можна уклавши подвійну чи потрійну ялинку.

Французська та англійська ялинкі – приклади класичної укладки дошки, що знов набули популярності.

Сучасною особливістю є більший розмір плашки та можливість укладки беспосередньо на бетонну основу.

Найкраща ціна
за порівнянну пропозицію

Паркетна фабрика Вудхарт пропонує паркетну дошку виготовлену на власному виробництві повного циклу. Де б ви не зробили свій вибір – фірмовий салон в вашому місті, каталог на сайті, будьте впевнені – ви отримаєте продукт високої якості за розумною ціною.

Хочете ми Вас здивуємо?
Новинка сезону –
горіх Американський

Ми ще не зустрічали людину, якій не сподобався б паркет з американського горіху, однак, як і все бездоганне, американський горіх традиційно дорогий.

Паркетна фабрика Вудхарт має свою думку про доступність мистецтва, тому ми раді запропонувати вам паркетну дошку з американського горіху від 2995грн/м.кв.

Горіх Американський

Виразна, глибока структура деревини

Нова колекція

Наша новинка –
світова класика

Персонально

Кожне замовлення особливе – враховуємо всі побажання

Гарантія

Зробимо професійну укладку з гарантією 8 років

Глибокий, благородний, приголомшливий найочевидніші епітети які приходять в голову коли дивишся на готову підлогу з Американського Горіха. Замовте дошку з Американського Горіха в Києві чи Одесі в числі перших покупців і ми доставимо та встановимо її безкоштовно!