Відповімо на всі питання про нашу дошку →

Працюємо в зручних для вас месенджерах.
logo-clipsystems-191x

Ми витратили більше двох років і багато грошей щоб запустити в Україні виробництво паркетної дошки з можливістю установки плаваючим методом. Так, є гіганти з іноземним капіталом, які виробляють мільйони метрів на експорт. Але українська компанія і для місцевого ринку з патентом – перша.

ПАРКЕТНА ДОШКА 2021

Нова технологія монтажу

Кліпсістема ™ Вудхарт має ряд переваг перед звичайною замковою системою. Ось тільки частина з них:
- можливість заміни будь-планки, навіть посеред кімнати менше ніж за хвилину.
- простота монтажу - без клею і спеціальних інструментів.
- установка на теплу підлогу з можливістю зняти пару планок і подивитися - а як там справи?
- ідеально для приміщень в оренду, просто розібрали і забрали з собою, в разі чого. І так можна багато разів)
- єдиний контур установки без обмежень - хоч 1000 метрів. Плаваюча підлога без порогів і розривів - дизайнери і установники оцінять)

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Звичайно, це не універсальне рішення, паркет такого розміру візуально більше підходить для відносно невеликих приміщень.

І цей паркет по тактильним відчуттям приємніший, ніж найдорожчий ламінат.

Покупці нам довіряють, тому що більш ніж за 10 років виробництва, для нас слова «гарантія» і «якість» наповнені змістом.

Для виробництва паркету потрібен час, ваше замовлення ми поставимо в графік, і щоб він був готовий до потрібного вам терміну, прямо зараз заповніть форму та натисніть кнопку «Відправити заявку»

  Вибираєте паркет
  з Дуба?

  Дуб без сумнівів найбільш затребуваний матеріал дерев’яних підлогових покриттів в Україні і не тільки. Шляхетна зовнішність, еталонна витривалість і стабільність, а найважливіше – підлога з дуба з роками тільки кращає. Паркетна дошка та інженерна дошка з дуба – рішення, яке зберігає всі переваги натурального матеріалу і при цьому раціонально використовує обмежений природний ресурс в умовах колосально високого попиту.

  в Киеве паркетная доска укладка паркет елка английская французская

  Французська Ялинка
  Англійська Ялинка

  Французька ялинка – проста краса культового візерунка, який вражає своєю геометричною складністю і одночасно лаконічністю.

  Англійська ялинка – один з найвідоміших способів укладання паркету з часів його появи в Європі XIII-XVI століть і по сьогоднішній день.

  Більш того, напрямок укладання слід вибирати орієнтуючись на напрям світла, щоб максимально підкреслити природну красу і текстуру деревини. А для додання родзинки можна застосувати укладку подвійною чи потрійною ялинкою.

  укладка паркета елкой елочкой английская елка французская Киев паркетная доска в Киеве купить цена

  Французька та англійська ялинка – приклади класичного укладання дошки, які знову стали актуальними.

  Сучасною особливістю є більший розмір плашки і можливість укладання на бетонну основу.

  Ціна від виробника, гарантія 8 років

  Ви купуєте паркетну дошку, виготовлену на власному виробництві повного циклу паркетної фабрики Вудхарт. Робіть вибір у фірмовому салоні вашого міста або в каталозі на сайті. Ми контролюємо кожен етап виробництва, тому ви отримуєте продукт високої якості за розумною ціною.

  Бажаєте ми Вас здивуємо?
  Новинка сезону –
  горіх Американський

  Якщо вас цікавить дорогий і бездоганний паркет – зверніть увагу на американський горіх. Він подобається всім, однак, мало хто може собі дозволити його ціну.

  Паркет из американського горіху – це мрія кожного господаря, однак, як і все бездоганне, американський горіх традиційно коштовний.

  Паркетна фабрика Вудхарт має свою думку щодо доступністі мистецтва, тому ми раді запропонувати вам паркетну дошку з американського горіху за ціною від 2995грн/м.кв.

  Горіх Американський

  Виразна, глибока структура деревини

  Нова колекція

  Наша новинка –
  світова класика

  Персонально

  Кожне замовлення особливе – враховуємо всі побажання

  Гарантія

  Зробимо професійне укладання з гарантією 8 років

  Глибокий, благородний, приголомшливий – найочевидніші епітети які приходять в голову коли дивишся на готову підлогу з Американського Горіху. Замовте дошку з Американського Горіха в Києві чи Одесі в числі перших покупців і ми доставимо і встановимо її безкоштовно!

  американский орех инженерная паркетная доска Вудхарт из ореха в Киеве паркет купить елку по цене