Блог

Горіх, паркетна дошка та паркет. Краща ціна, купити в Києві

орех - паркет и паркетная доска, цена купить в Киеве

Паркет з горіха роблять в Україні, США, Європі, де широко поширений чорний горіх. Масивна дошка з горіха – дороге, але виключно красиве і довговічне підлогове покриття.

Інженерна паркетна дошка – більш доступний матеріал, так як з цінної деревини горіха зроблений тільки її верхній шар товщиною 2-4 мм. Нижні шари паркетної дошки роблять з хвойної або березової деревини, що додає особливу міцність конструкції.

Деревина горіха відноситься до ядрових а нерівномірний колір ядра дає в паркеті цікавий глибокий малюнок з ефектними переходами кольору від ніжно-коричневого до шоколадного.

Дизайнери віддають перевагу паркету з горіха за благородні відтінки і неповторний малюнок. Правильно підібрати малюнок допоможе досвідчений майстер і тоді кожна планочка з індивідуальної текстурою буде гармонійно поєднуватися з інтер’єром.

За шкалою Янка твердість горіха 1010-1820 (у гикори), за шкалою Брінелля – 5,0 – у дуба твердість дорівнює 4.5. Деревина горіха гнучка, пластична, помірної щільності. Вона добре піддається обробці, приймає цвяхи, саморізи і клеї, тримає лак і масло. При висиханні горіх сильно жолобиться, але після сушки залишається одним з найстабільніших в нашому кліматі, подібно дубу.

Також горіх вдаростійкий, так що з нього виробляють підлогові покриття для громадських місць і офісів, роблять барні стійки і стінові панелі – адже його колірна гамма найбільше підходить для цього.

Паркет из ореха

Горіх поширений в Північній Америці, Південно-Східній Європі і Східній Азії. Дерева дають цінні плоди – горіхи, які багаті маслами і корисними вітамінами.

Горіх поширений в Північній Америці, Південно-Східній Європі і Східній Азії. Дерева дають цінні плоди – горіхи, які багаті маслами і корисними вітамінами. Тому багато видів горіха спеціально культивуються для збору плодів. Але це тільки перша промислова важливість горіха.

Другим промисловим значенням горіха є його цінна деревина з якої на виробництві Вудхарт роблять прекрасну паркетну дошку. За своїм естетичним і міцності вона перевершує деревину дуба.

Під лаком або маслом текстура паркету з горіха виглядає ще більш вражаючою, ніж без покриття. За маслянним покриттям потрібно стежити, і регулярно оновлювати, додаючи блиск і захищаючи паркет від подряпин.

Згодом паркет з горіха трохи змінює свій колір, але від цього він стає ще красивішим. Ділянки, що знаходяться по сонячними променями, світлішають. Глибокі темні ділянки, навпаки, стають багатшими і складнішими.

Двошарова паркетна дошка з Американського Горіха

У Стародавній Греції горіх вважався символом родючості і застосовувався в якості оберега і прикраси на весіллях.

Також горіху нерідко приписують і магічні властивості, адже плід волоського горіха зовні схожий на людський мозок. Тому в давнину його вважали плодом розумних людей, переносячи «чарівні» властивості і на деревину. Тому часто паркет з горіха замовляють в свій кабінет або офіс начальники і керівники солідних фірм, може він допомагає їм у прийнятті рішень?

[kkratings]