Блог

Паркетна дошка горіх

паркетна дошка горіх американський колір 3001 рустік

Американський Горіх – це благородний глибокий колір і розкішні візерунки річних кілець. Паркет з горіха став символом розкоші і смаку, а також вже багато десятиліть користується величезною популярністю у дизайнерів інтер’єрів.

У сортуванні Рустик, деревина може створювати теплий і спокійний малюнок підлоги, і відображати всю різноманітність натуральної деревини. Матеріал з горіха містичний – славиться своєю твердістю, довговічністю і збереженням початкового зовнішнього вигляду.

Паркетна дошка горіх

Американський горіх (Juglans nigra) виростає в Північній Америці і Канаді. Деревина горіха темно-коричнева, тверда і унікальна за своєю красою. Горіх містить велику кількість ефірних масел і в природі це потужне дерево досягає 34-40 метрів у висоту. У 17 столітті горіх був ввезений на Європейський континент. Відмінність від Американського різновида полягає в тому, що деревина Європейського горіха світліше і має великі перепади тональностей.

Паркетна дошка горіх - вартість від виробника

Цей паркет підходить всім, хто любить елегантну підлогу і вишуканий інтер’єр. Виразна текстура – тонкі витіюваті волокна створюють гармонійний малюнок. Знаменитий вітчизняний бренд: Вудхарт запропонує вам теплі насичені відтінки дерева і виразний деревний малюнок.

Надійний захист від забруднень, вологи – все це присутнє в сорті Рустик. Паркет має стійкість до ударів (покращена конструкція) завдяки достатньої твердості матеріалу. Панелі оснащені замковою системою – «шип-паз» і монтаж дошки зможе здійснити кожен.

Замок «шип-паз» забезпечить легку укладку без втрати в міцності і якості з’єднання. Дошка Вудхарт має глибокий захист просочення, а завдяки обробці деревини повітропроникними матеріалами забезпечується створення здорового клімату в приміщенні.

Горіх - ціна на паркетну дошку

Горіх – ціна на паркетну дошку з горіха завжди висока, так як цей паркет з ефектом “ВАУ”, саме так скажуть Ваші друзі, коли побачать цю красу, а ще це дуже цінна порода, яку транспортують з Америки.

Ми пропонуємо Вам дошку з горіха на вигідних умовах, за відмінною ціною, роздрібним і оптовим клієнтам. У нас ви знайдете широкий асортимент підлогових покриттів, прямі поставки – адже ми і є виробник паркетної дошки, грамотні консультанти і швидке оформлення замовлення.

[kkratings]