★★★★★ Якщо ви хочете купити паркет і не знаєте з чого почати – саме час подивитися на галерею готових робіт Вудхарт. З 2009 року клієнти паркетної фабрики Вудхарт довіряють нам облаштування підлог з дерева в своїх вітальнях, спальнях, передпокоях, і навіть на кухнях та балконах. Ми виготовляємо, продаємо і укладаємо більше 25 тисяч квадратних метрів паркетної дошки щорічно.

Наша галерея постійно поповнюється прикладами готової паркетної дошки в приміщеннях наших клієнтів, як на підлозі, так і на стінах. Всі роботи на фото зроблені нашими майстрами. Бажаєте паркетну підлогу як на фото, телефонуйте ☎ (066) 479-9214, та заходьте у наші фірмові салони.

Паркет Вудхарт в ЖК Новопечерські Липки

Паркетна дошка Дуб Браш

Функціональний інтер'єр квартири в амбітному ЖК Новопечерські Липки. Автор - архітектор-дизайнер Анна Гойман. На підлозі і стіні паркетна дошка Вудхарт, дуб з брашем, масло-віск з персональним підбором кольору.

Стінова паркетна панель - прикраса ваших стін

Стінова паркетна панель - це дуже модний тренд в оформленні дизайнерських студій, квартир та офісів. Стіна, оформлена паркетною дошкою, привертає увагу, затримує погляд, і промовляє про нестандартний і вишуканий смак власника приміщення. Число замовлень на укладання паркетної дошки на стіни неухильно зростає, стінові панелі з дерева витісняють фарбування приміщень, а дизайнери зі всього світу намагаються все більше і більше використовувати Еко-матеріали в оформленні своїх проектів.
Паркет по вул. Срібнокільска

Паркетна дошка Дуб 3032

Паркетна дошка, обробка подіуму і панелі на стелю - дуб, ширина 175мм, персональний підбір кольору. Автор - архітектор-дизайнер Анна Гойман.
Паркет Вудхарт в ЖК Ліко-Град

Паркетна дошка Берест Браш 3043

Найвиразніша і непередбачувана порода дерева в нашому асортименті підкоряється тільки справжнім професіоналам. Відмінний приклад - робота студії R-Design, апартаменти в ЖК Ліко-Град, в яких паркетної дошки з бересту знайшлося місце і на підлозі, і на стінах. Односмугова паркетна дошка, берест, брашування, артикул БОБ3043, палубний набір шириною 205мм на підлозі і чергування різних ширин на стінах.
Паркет Вудхарт у КГ Белгравія

Паркетна дошка Дуб 3017

Паркетна дошка і стінна панель шириною 205мм, палубний набір, робочий шар Дуб в сортуванні селект, брашування, артикул ДБ3017. Плінтус PLR0037 з масиву дуба в тон паркетної дошки, висота 60мм.
ЖК Новопечерські Липки

Паркетна дошка Дуб 3081

І знову хіт продажів - ДБ3081. Дуб, рустік, ширина 205мм, палубний набір. Точна прирізка до підлогових опалювальних приладів.
ЖК Міністерський

Паркетна дошка Дуб 3001 та Дуб 3011

Інженерна паркетна дошка шириною 155мм, палубний набір. Натуральний дуб під безбарвним маслом (артикул Д3001) і популярний коричневий відтінок з артикулом Д3011
проект вул.Героїв Сталінграда, 2Д

Паркетна дошка В'яз 3045

Паркетна дошка шириною 205мм, палубний набір. Робочий шар Берест в сортуванні селект. Артикул БОБ3045.
Дім в Київскьій області

Інженерна паркетна дошка, Дуб 3031

Інженерна паркетна дошка, дуб, масло-віск, артикул Д3031. У головній кімнаті паркетна дошка покладена у вигляді класичної ялинки 125х625мм.
Паркет Вудхарт, Київ, Героїв Сталінграду

Дуб браш під маслом з ефектом старіння, артикул ДБ3117

Спальня в квартирі на проспекті Героїв Сталінграда. На підлозі інженерна паркетна дошка шириною 155м з фаскою. Дуб брашірованний під маслом з ефектом старіння, артикул ДБ3117. Але ключовий елемент декору в кімнаті, без сумніву, стінна панель з натурального дерева покритого маслом. Конструкція близька до паркетної дошки - плашки шириною 155мм, палубний набір, з'єднання шип-паз, робочий шар граб двосмуговий, без фаски, артикул Г3013. Монтаж, як і в випадку з паркетною дошкою, на клей, що позитивно позначається на монолітності і довговічності.
Паркет Вудхарт, Київ, вул. Хорива

Літо 2015 - Дуб брашірування 3081

Невелика, але затишна квартира в самому серці Подолу. На підлозі буквально відкриття літа 2015 - дуб брашірованний ДБ3081, артикул який впевнено тримається в лідерах і практично завжди замовляється в сортуванні Рустік. Несподіване рішення чергувати ширину (155мм і 205мм) тільки починає ставати популярним і додає ефектності.
Паркет Вудхарт, Киев, ЖК Відпочинок

Артикул ДБ3002 в п'ятірці найпопулярніших вже не перший рік

Квартира в ЖК `` Відпочінок`` на вул. Петрицького. Паркетна дошка односмугова, шириною 155мм, палубний набір. Робочий шар дуб, брашірування, біле масло. Артикул ДБ3002 в п'ятірці найпопулярніших вже не перший рік і абсолютно заслужено - теплий натуральний колір доречний при будь-якому стилі, невибагливий в обслуговуванні та реставрації, браш з білим маслом підкреслює фактуру деревини і відмінно маскує огріхи в прибиранні.
Паркет Вудхарт, Київ, вул. Богатирська

Ясен, артикул ЯББ3017, брашірованіе, біле і чорне масло

Квартира в двох рівнях на Богатирській. Покладена однополосна тришарова паркетна дошка шириною 155мм, палубний набір. Робочий шар - Ясен, артикул ЯББ3017, брашування, біле і чорне масло. Встановлено плінтус з масиву Ясена висотою 60мм в тон паркетної дошки. На сходовій клітці виконана точна прирізка до елементів сходів.
Паркет Вудхарт, Київ, ЖК Відпочинок

Дуб, браш, масло. Артикул ДБ3043 в сортуванні Рустик

Квартира в ЖК Відпочинок на вул. Петрицького. Паркетна дошка односмугова, шириною 155мм, палубний набір. Робочий шар дуб, брашірованіе, масло. Артикул ДБ3043 в сортуванні Рустик - класичний вибір в стилі лофт.
Паркет Вудхарт, Київ, Дружби Народів

Ясен, безбарвне масло, артикул ЯО3001

Трехкомнатная квартира на бульварі Дружби Народів. Односмугова тришарова паркетна дошка, ширина 155мм, палубний набір. Робочий шар ясен, безбарвне масло, артикул ЯО3001. Сорт, відібрана ламель тангенціального і полутангенціального розпилів, завдяки чому у всій красі розкритий впізнаваний малюнок ясена, а безбарвне масло зберігає природний натуральний колір деревини який ніколи не втратить актуальності. У головній кімнаті родзинку надає укладання по діагоналі і точна прирізка до стіни з цегляною кладкою без необхідності встановлювати плінтус.
Паркет Вудхарт, Київ, вул. Богатирська

Дуб, вкритий масло-воском, артикул Д3002

Дуб без Браша, покритий масло-воском, артикул Д3002. Ширина 205мм в просторих і світлих кімнатах абсолютно доречна і виглядає приголомшливо. Будинок рясніє примиканнями з точною підрізкою (опалювальні прилади в підлозі, переходи на плитку в санвузлах), нашим майстрам довелося повозитися, але робота виконана бездоганно.
Паркет Вудхарт, Київ, вул. Саперно Слобідська

Покладена дубова паркетна дошка, колір №066

Покладена дубова паркетна дошка, покриття масло-віск, колір №066. Ширина дошки 140 мм, палубний набір, фаска з 4- х сторін, сорт `` рустік``.
Паркет Вудхарт, Київ, ЖК Пори року

Паркетна дошка дуб, покриття масло-віск, колір №0074

Паркетна дошка дуб, покриття масло-віск, колір №0074, брашірованная, ширина дошки 140 мм, палубний набір, фаска з 4- х сторін, сортування селект.
Паркет Вудхарт, Київ, ТЦ Dream Town

Паркетна дошка дуб, покриття масло-віск, колір №0024

Паркетна дошка дуб, покриття масло-віск, колір №0024, ширина дошки 160 мм, довжина 900 мм, фаска з 4- х сторін, сорт, укладання `` ялинкою``.
Паркет Вудхарт, ЖК Дипломат-Холл

Паркетна дошка дуб, покриття масло-віск, колір №0112

Покладена дубова паркетна дошка, покриття масло-віск, колір №0112. Ширина дошки 140 мм, фіксрованная довжина 1500 мм., Фаска з 4- х сторін, сорт селект.
Паркет Вудхарт, Київ, Салон Woodheart, Щорса 33

Паркетна дошка дуб, два кольори: колір №0152, і колір №0112

Паркетна дошка дуб, покриття масло-віск, Два кольори: колір №0152, і колір №0112, ширина дошки 140 мм, палубний набір, фаска з 4- х сторін, сорт натур.
Паркет Вудхарт, Київ, вул.Ахматової

Паркетна дошка ясен, покриття масло-віск, колір №0138

Паркетна дошка ясен, покриття масло-віск, колір №0138, ширина дошки 140 мм, палубний набір, фаска з 4- х сторін, сортування селект.